Worek sukcesów w kryterium kolarskim o puchar Burmistrza Maszewa!

W ubiegłą niedziele odbyło się kryterium kolarskie o puchar burmistrza Maszewa. Naszą grupę reprezentowało, aż 15 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Jako pierwsi wystartowali zawodnicy trenujący w szkółce kolarskiej i zdominowali kategorie do 12 lat. Zwycięzcą wyścigu został Martin Zientara, a tuż za nim uplasował się Dawid Stażyński!

Chwilę później odbył się wyścig w kategorii młodzik. Po wspaniałej walce Adam Wypych zajął 2 miejsce a tuż za nim uplasował się Norbert Zieliński. Kolejny start to wyścig juniorów młodszych, gdzie Mateusz Walaszczyk zajął 3 miejsce.

Ostatnim najbardziej wyczekiwanym startem był start kategorii Open, gdzie startowali nasi wychowankowie oraz zawodnicy. I tak zwycięzcą został Wojciech Ziółkowski tuż przed Wojciechem Franczakiem.

Serdecznie dziękujemy za kibicowanie i wspieranie na trasie wyścigu!